linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Готовність до реагування. Рівень 2: Системи, структури та навички WHO


5 балів

«Готовність до реагування» — це багаторівнева опорна навчальна програма, що має на меті створення узгоджених стандартів підготовки спеціалістів із реагування на надзвичайні ситуації на національному рівні. Ця програма формує в учасників важливі компетенції, необхідні для роботи в галузі реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я.

Пандемія COVID-19 продемонструвала обмеженість здатності реагування на надзвичайні ситуації в усіх країнах. Для збереження життя й захисту здоров’я людей, а також для захисту суспільства й економіки різних країн, важливо мати доступ до відповідних людей із відповідними навичками та підготовкою у відповідний час та у відповідному місці.

Рівень 2 зосереджений на системі управління інцидентами (СУІ) та її ключових функціях. У ньому проаналізовані ключові навички, потрібні для ефективної роботи в команді з реагування, та описані базові принципи управління ризиками.

Інформація про курс

Огляд: Навчальна програма «Готовність до реагування» має на меті створення узгоджених стандартів підготовки спеціалістів із реагування на надзвичайні ситуації та формування в учасників важливих компетенцій, необхідних для роботи на різних рівнях реагування. У рамках курсу Рівня 2 ви дізнаєтеся про систему управління інцидентами (СУІ), її ключові функції та низку підфункцій. Ви також дізнаєтеся, які ключові навички потрібні для ефективної роботи в команді з реагування.

Цілі навчання: Після проходження Рівня 2 ви зможете:

  • описувати головні функції, ролі та цілі Системи управління інцидентами та їх реалізацію на практиці Оперативним центром із реагування на надзвичайні ситуації;
  • описувати принципи успішної командної роботи в контексті реагування;
  • описувати базовий процес ухвалення рішень; та
  • описувати базовий процес управління ризиками.

 Сертифікат: Сертифікат про успішне завершення курсу буде доступний учасникам, які набрали щонайменше 80% від максимальної можливої кількості балів за результатами всіх тестів.

 

Інші рівні опорної навчальної програми «Готовність до реагування», наявні на сьогодні, доступні за посиланням:

Захід розрахований на лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс