linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Дозорний епідеміологічний нагляд за грипом WHO


7 балів

Цей курс надає можливість електронного навчання щодо дозорного епідеміологічного нагляду за грипом для спеціалістів-практиків у сфері громадського здоров’я і лаборантів. Учасники курсу дізнаються, які типи даних щодо пацієнтів із грипом і зразків пацієнтів потрібно збирати, а також про методи збирання таких даних. Учасники також дізнаються, як аналізувати, узагальнювати, повідомляти, представляти та тлумачити дані, зібрані в рамках системи дозорного епідеміологічного нагляду за грипом. Кожен із чотирьох модулів містить онлайн-лекцію, тести і практичне завдання, яке можна виконувати індивідуально або в групі, інструкції для викладача щодо виконання завдання та загальне оцінювання, яке охоплює основні тези, вивчені протягом модуля.

Цілями курсу є:

  • надати загальну інформацію у сфері громадського здоров’я щодо грипу;
  • ознайомити з основними кроками і поняттями, пов’язаними з проведенням епідеміологічного нагляду у сфері громадського здоров’я; та
  • обговорити обґрунтування та цілі проведення дозорного епідеміологічного нагляду за грипом.

Захід розрахований на лікарські спеціальності «Загальна практика - сімейна медицина», «Інфекційні хвороби», «Терапія», «Вірусологія», «Епідеміологія», «Загальна гігієна» «Організація і управління охороною здоров'я» відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс