linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Холера: Вступ WHO


2 бали

Цей ознайомлювальний курс надає загальний огляд холери, включаючи принципи профілактики та боротьби з нею. Крім того, учасники курсу дізнаються про Глобальну робочу групу з боротьби з холерою (GTFCC) та стратегію «Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року». Цільовою аудиторією цього курсу є персонал, відповідальний за профілактику та боротьбу з холерою, зокрема тих, хто бере участь у реагуванні на спалах холери.

Огляд
Холера - це гостра кишкова інфекція, що виникає внаслідок вживання зараженої води або їжі. Вона може призвести до зневоднення, а також до смерті пацієнтів із важкими формами захворювання. Холера є показником низького рівня соціального розвитку. Запобігання та боротьба з холерою повинні бути мультисекторальними та добре скоординованими, інтегруючи діяльність між секторами.

Глобальна робоча група з боротьби з холерою — це глобальне партнерство з більш ніж 50 установами, які мають бачення того, що спільні дії можуть зупинити передачу холери та покласти край смертям від холери. Її ключова роль полягає в сприянні та підтримці реалізації стратегії “Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року” на рівні країни.

Цей ознайомлювальний курс призначений для персоналу, відповідального за профілактику та боротьбу з холерою, а також для тих, хто бере участь у роботі зі спалахами холери та реагуванні на них.

Знання надаються через презентації, стенограми та тест для самоперевірки які можна завантажити, і які можна переглядати у індивідуальному темпі.

Сертифікат

Сертифікат буде доступний для учасників, які наберуть принаймні 80% від загальної кількості балів в усіх тестових завданнях.

Захід розрахований на лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Що ви зможете дізнатись
- узагальнити свої знання про захворювання та основні шляхи його передачі;
- пояснити принципи профілактики холери та боротьби з нею;
- описати стратегії “Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року” та роль Глобальної робочої групи з боротьби з холерою (GTFCC);
- і згадати додаткові джерела інформації про холеру

Картка заходу

Зареєструватися на курс