linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Навчальний курс щодо вакцин проти COVID-19 WHO


1 бал

Щоб гарантувати безпечність і ефективність імунізації, медичним працівникам, що беруть участь у розгортанні і впровадженні вакцинації проти COVID-19, потрібні спеціальні знання щодо відповідних вакцин. У цьому курсі ключова інформація про вакцини проти COVID-19 подана у вигляді коротких навчальних відео, пояснювального матеріалу щодо вакцин, робочих пам’яток, тематичних інструктажів і презентацій, які можна завантажувати. Цей курс розроблений на основі матеріалів Курсу підготовки медичних працівників до вакцинації проти COVID-19 COVID-19 vaccination training for health workers та Рекомендацій щодо розгортання і планування вакцинації проти COVID-19 на національному рівні Orientation to National Deployment and Vaccination Planning for COVID-19.

Огляд: Станом на березень 2021 року регуляторними органами, з суворими вимогами, та ВООЗ були авторизовані і схвалені для використання серед людей декілька вакцин проти COVID-19. Наразі країни розгортають кампанії з вакцинації, які передбачають використання таких вакцин. Розуміння характеристик різних препаратів є надзвичайно важливим для забезпечення успішності вакцинації. У цьому курсі надається інформація щодо специфічних вакцин проти COVID-19, які були включені до переліку засобів, дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях. Курс призначений для вакцинаторів, лікарів, спеціалістів із логістики та інших відповідальних осіб, задіяних у вакцинації проти COVID-19.

Цілі навчання:

Після закінчення цього курсу учасники будуть:

  • Вміти правильно поводитися з вакцинальними продуктами проти COVID-19, представленими в цьому курсі, а також готувати і вводити їх;
  • Володіти інформацією щодо специфічних вакцин, у тому числі щодо форми їх випуску та відповідних схем вакцинації, введення та безпеки, поводження з вакцинами, їх зберігання, маркування та пакування;
  • Здатні розпізнати анафілаксію та вжити заходів у відповідь.

Тривалість курсу: 2 години

Детальнішу інформацію, рекомендації та матеріали щодо впровадження вакцин проти COVID-19 див. у документі «Інструментарій для впровадження вакцин проти COVID-19» COVID-19 vaccine introduction toolkit .

Захід розрахований на лікарські спеціальності «Лікарі-педіатри», «Лікарі загальної практики-сімейної медицини», «Терапевти», «Інфекційні хвороби» ,«Імунологія» відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс