linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Заклади з надання довгострокового догляду під час COVID-19 WHO


1 бал

Пандемія COVID-19 непропорційно впливає на людей похилого віку, особливо на осіб, які проживають у закладах з надання довгострокового догляду, суттєво впливаючи на захворюваність та смертність. Необхідно вжити узгоджених дій для зменшення негативного впливу COVID-19, посилюючи заходи профілактики інфекцій та інфекційного контролю. У багатьох країнах в закладах з надання довгострокового догляду не створено міцної системи ПІІК, а персонал не має доступу до інформації про попередження передачі інфекції у контексті COVID-19. Посилення заходів профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК) має важливе значення для запобігання поширенню інфекції COVID-19.

Курс «Заклади з надання довгострокового догляду під час COVID-19» був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Захід розрахований на лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

Картка заходу

Зареєструватися на курс