linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Дозорний епіднагляд за грипом в Україні WHO


2 години

Цей курс присвячений проведенню епідеміологічного нагляду за грипом та ГРВІ та розглядає наступні питання.

1. Проведення епідеміологічного нагляд за грипом та ГРВІ в Україні і в світі: завдання нагляду за грипом, специфіка дозорного та рутинного епіднагляду, реалізація Глобальної стратегію з грипу на 2019 - 2030 роки.
2. Використання електронної системи епідеміологічного нагляду за грипом: цілі впровадження системи, робота з платформою flu.phc.org.ua, введення даних в систему та створення їх візуалізації.
3. Заходи з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Тривалість курсу

2 години

Сертифікат

Сертифікат буде доступний для учасників, які наберуть принаймні 80% від загальної кількості балів в усіх тестових завданнях.

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 2 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Курс «Дозорний епіднагляд за грипом в Україні» був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України та Центром громадського здоров’я МОЗ України у травні 2021 року.

Зареєструватися на курс