linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Організація та проведення огляду заходів, що впроваджуються (ОЗВ) у відповідь на COVID-19 на рівні країн WHO


2 години

Огляд заходів, що впроваджуються (ОЗВ) у відповідь на COVID-19 на рівні країн — це організоване обговорення, у якому беруть участь сторони з різних секторів, задіяні в реагуванні на COVID-19, з метою обміну досвідом та колективного навчання. ОЗВ було розроблено на основі методики огляду вжитих заходів (ОВЗ) ВООЗ. Цей курс — загальний вступ до організації й проведення ОЗВ під час поточної пандемії COVID-19.

 

Зважаючи на затяжний характер пандемії COVID-19, ВООЗ розробила «Настанови щодо проведення огляду заходів, що впроваджуються (ОЗВ) у відповідь на COVID-19 на рівні країн» та десять супровідних інструментів, що допоможуть країнам проводити періодичні огляди свого реагування на цю надзвичайну ситуацію у сфері охорони громадського здоров’я, що має міжнародне значення (PHEIC). ОЗВ у відповідь на COVID-19 на рівні країн — це організоване обговорення під керівництвом країни, що дозволяє зацікавленим сторонам, задіяним у реагуванні на COVID-19, аналізувати функціональні спроможності систем реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я на національному й субнаціональному рівнях для того, щоб визначити найкращі практики, прогалини та набутий досвід і запропонувати коригувальні заходи та дії для негайного або стійкого покращення реагування на спалах COVID-19. Курс складається з чотирьох модулів, тестів після кожного модуля та заключного тесту.

 

Застереження: Після запуску цього онлайн-курсу ВООЗ опублікувала додаток до «Настанов щодо проведення огляду заходів, що впроваджуються (ОЗВ)  у відповідь на COVID-19 на рівні країн», що містить додаткові вказівки та доповнення, але не заміняє цих настанов. Зверніть увагу, ВООЗ також відповідним чином оновила та переглянула супровідні інструменти. Найновіші версії оновлених матеріалів і запропонованих аспектів реагування у сфері громадського здоров’я, які країни можуть розглядати під час ОЗВ, доступні на веб-сторінці ОЗВ.

 

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 2 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс