linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Організація та проведення огляду вжитих заходів (ОВЗ) WHO


1 година

Огляд:

Цей курс — загальний вступ до організації та проведення огляду вжитих заходів (ОВЗ) після реагування на подію у сфері громадського здоров’я, що викликає занепокоєння.

Курс призначений для спеціалістів і установ, задіяних у забезпеченні готовності до надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я та реагування на них, у тому числі національних координаційних центрів ММСП, персоналу ВООЗ та експертів і партнерів у сфері охорони здоров’я

 

Після закінчення цього курсу учасники зможуть:

- Розуміти контекст та мету ОВЗ;

- Знати, як проходить ОВЗ (із використанням формату робочої групи);

- Розрізняти ролі та обов’язки фасилітаторів ОВЗ та описувати техніки його колективного проведення.

- Знати, які ресурси наявні для проведення ОВЗ та де їх шукати.

 

Тривалість курсу:

1 година.

Курс Проведення епіднагляду за COVID-19 в Україні був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України та Центром громадського здоров’я МОЗ України у травні 2021 року. Наразі матеріали, що використовуються у цьому курсі, переглядаються для відображення оновлень технічного змісту. Усі учасники курсу отримають повідомлення, коли ці оновлення будуть завершені.

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 1 година (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс