linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Вступ до Go.Data – збір польових даних, ланцюги передачі інфекції та спостереження за контактами WHO


4 години

Go.Data - це інструмент для збору польових даних, який фокусується на інформації про випадки (включаючи лабораторний компонент, госпіталізацію та інші змінні через форму розслідування випадків) та контактні дані (включаючи подальше спостереження за контактами). Цей курс висвітлює інформацію щодо призначення, переваг та використання Go.Data; курс складається з 7 модулів і надає огляд щодо основних функцій веб-платформи Go.Data та мобільного додатку.

Go.Data є сумісним проектом під координацією ВООЗ та реалізований в кооперації із партнерами GOARN. Інструмент Go.Data є доступним на глобальному рівні для співробітників ВООЗ, країн членів та партнерів для підтримки та сприяння розслідуванню спалахів із фокусом на зборі польових даних, спостереження за контактами та візуалізації ланцюгів передачі інфекції. Даний огляд надає вступну інформацію щодо інструменту Go.Data та основних властивостей та функцій програмного забезпечення Go.Data.

Навчальні цілі:
У кінці цього курсу учасники матимуть змогу:

  • сформувати знання щодо того, що представляє собою Go.Data та якими є його обмеження;
  • описати контекст використання Go.Data при розслідуванні спалаху;
  • описати тип даних із яким дозволяє працювати Go.Data та які дії можна виконувати із даними;
  • згадати IT інфраструктуру Go.Data та методи підтримки інструменту Go.Data

Навчальна програма

Модуль 1: Вступ до проекту Go.Data:

Після проходження поточного модулю курсу учасники матимуть змогу: представити проект Go.Data та перелічити основні властивості інструменту Go.Data.

Модуль 2: Огляд платформи Go.Data та основних елементів інтерфейсу:

В кінці цього модулю учасники матимуть змогу: створювати користувачів та надавати ролі на платформі Go.Data; описувати роль системного адміністратора Go.Data; розпізнавати основні елементи інтерфейсу користувача; та працювати з довідковими даними

Модуль 3: Спалахи та шаблони, включаючи розслідування випадку та форму спостереження за контактами:

По завершенню цього модулю учасники матимуть змогу: створювати спалах у Go.Data; розуміти основні кроки щодо використання шаблонів та спалахів на платформі Go.Data; назвати основні кроки щодо створення розслідування випадку на платформі Go.Data; та перелічити основні кроки щодо створення форми спостереження за контактами на платформі Go.Data.

Модуль 4: Випадки, Контакти та Події:

В кінці цього модулю учасники матимуть змогу: пояснити як вводити та експортувати дані щодо випадку використовуючи Go.Data; розуміти як створювати зв’язки та експозицію між випадками у Go.Data; пояснити як створити та додати випадки до подій використовуючи Go.Data; та вивчити як переглядати зв’язки подій та хронологію.

Модуль 5: Спостереження за контактами включаючи використання мобільного додатку Go.Data:

В кінці цього модуля учасники матимуть змогу: пояснити як додавати контакти випадків та подій в Go.Data; згадати як конвертувати контакти у випадки; згадати як модифікувати дані контакту; описати процес створення та оновлення списків спостереження за контактами; та переповісти як працювати із компонентом спостереження за контактами за допомогою мобільного додатку Go.Data.

Модуль 6: Лабораторні дані:

По закінченню цього модулю учасники матимуть змогу: пояснити яким чином редагувати дані щодо випадку та підтвердити статус випадку використовуючи результати лабораторних досліджень.

Модуль 7: Аналітична панель, візуалізація даних та експорт даних:

В кінці цього модулю учасники матимуть змогу: впізнавати основні властивості і функції аналітичної панелі платформи Go.Data; пояснити яким чином використовувати Go.Data для візуалізації ланцюгів передачі; та описувати яким чином імпортувати та експортувати дані в найбільш використовуваних форматах у Go.Data

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 4 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс