linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Керівництво з оперативного мікропланування вакцинації проти COVID-19 WHO


2 бали

Вакцинація проти COVID-19 вимагає надійного, інтегрованого оперативного мікропланування. Цей курс розроблений з метою надання учасникам знань, навичок, впевненості та ресурсів для розробки комплексного мікроплану для впровадження вакцинації проти COVID-19, спрямованого на групи, які потребують першочергової вакцинації, у зоні обслуговування. Він також містить рекомендації щодо поєднання проведення вакцинації проти COVID-19 з плануванням планової імунізації та вдосконаленням системи охорони здоров’я. 

Рівноправний розподіл і використання вакцин проти COVID-19, особливо серед груп високого ризику та вразливих груп, які потребують першочергової вакцинації, вимагає стратегій надання послуг, адаптованих до місцевого контексту, місцевих потреб і викликів. Ці рекомендації призначені для працівників програм імунізації в районах та медичних закладах, які планують, впроваджують і/або здійснюють моніторинг вакцинації проти COVID-19; і/або для працівників і зацікавлених сторін, які підтримують суміжні програми охорони здоров’я (наприклад, дитячу імунізацію та антенатальну допомогу). У цьому курсі представлено процес мікропланування вакцинації проти COVID-19, який складається з восьми кроків і передбачає періодичне повторне оцінювання та коригування з метою подолання викликів та використання ресурсів і можливостей. 

Цілі навчання. Наприкінці цього курсу ви зможете:

  •  Описати, як розробити комплексний мікроплан впровадження вакцинації проти COVID-19, орієнтований на групи, які потребують першочергової вакцинації, у зоні обслуговування.
  •  Пояснити, як використовувати людські, матеріальні та фінансові ресурси для адаптації стратегій надання послуг з метою охоплення та вакцинації груп, які потребують першочергової вакцинації.
  •  Використовувати стандартизовані шаблони мікропланування.
  •  Визначати, коли і як проводити повторне оцінювання мікроплану боротьби з COVID-19 та переглядати підходи до надання послуг. 
  •  Оцінити важливість поєднання вакцинації проти COVID-19 з плановою імунізацією та вдосконаленням системи охорони здоров’

Захід розрахований на всіх працівників сфери охорони здоров'я, включених до розділів “Керівники” (у разі наявності освіти у галузі знань 22 “Охорона здоров’я”), “Професіонали” та “Фахівці” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (випуск 78 “Охорона здоров’я”), затвердженого наказом МОЗ від 29 березня 2002 р. № 117. 

Картка заходів 2023
Навчальна програма

Зареєструватися на курс