linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

ВІЛьні з ВІЛ! Психологічні аспекти ефективного спілкування з людьми, які живуть з ВІЛ PHC


1 бал

ВІЛ-інфекція – складний діагноз, і його встановлення є такою подією в житті, яка, на жаль, завдає шкоди психологічному здоров’ю людини. Та варто зазначити, що це також є й досить стресовим фактором як для лікаря, так і для інших фахівців, що здійснюють супровід людини, яка живе з ВІЛ.

 

Цей курс розроблений із метою підтримки фахівців, що надають послуги людям, які живуть з ВІЛ, а також задля покращення комунікації, побудови більш ефективних та довірчих відносин із ними. Також підготовлені додаткові навчальні матеріали: мініпосібник із контентом з навчальних модулів та протокол повідомлення поганих новин.

КОМУ ВАРТО ПРОЙТИ ЦЕЙ КУРС

Курс варто пройти всім спеціалістам, що мають справу з людьми, які живуть з ВІЛ, під час виконання своїх робочих обов’язків, а саме:

  • лікарям
  • медичним сестрам
  • соціальним робітникам
  • соціальним працівникам
  • психологам
  • юристам

Цей курс для вас, якщо ви:

- щодня або час від часу працюєте з людьми, які живуть з ВІЛ, та у вас виникають певні труднощі під час спілкування з ними

- відчуваєте суперечливі емоції під час комунікації з людьми, які живуть з ВІЛ

- бажаєте знати, як надавати підтримку та як ефективно спілкуватися з людьми, які живуть з ВІЛ

- хочете дізнатись, як уникнути професійного вигорання і залишатися турботливим та уважним до себе, надаючи послуги з медико-соціального захисту людям, які живуть з ВІЛ

- прагнете змінювати і розвивати свої професійні навички

Що ви отримаєте в результаті:

- дізнаєтесь про досвід своїх колег та людини, яка живе з ВІЛ

- отримаєте знання про основні аспекти консультування людей, які живуть з ВІЛ

- дізнаєтеся практичні поради щодо спілкування з людьми, які живуть з ВІЛ

- навчитеся методам ефективного спілкування з людьми, які живуть з ВІЛ

- пройдете ряд тестів, покращите свої комунікативні навички

- отримаєте сертифікат та додаткові матеріали

НАД КУРСОМ ПРАЦЮВАЛИ

Автор курсу
Катерина Панделі

Психолог, експерт із психосоціальних програм та послуг БО «100% ЖИТТЯ»

Катерина вже 16 років працює у сфері надання послуг людям, які живуть з ВІЛ, і за цей час вона пройшла шлях від соціального працівника до експерта у галузі організації та здійснення психосоціального супроводу дорослих і дітей, які живуть з ВІЛ. Катерина має різноманітний досвід та сама пройшла багато специфічних і складних ситуацій у роботі із людьми, які живуть з ВІЛ, тож увесь навчальний матеріал – це не тільки теорія, а й акумуляція пережитого досвіду.

 

Спікери курсу

Дмитро Шерембей

Живе з ВІЛ 20 років.

Дмитро має двох здорових дітей, які народилися вже після отримання ним позитивного ВІЛ-статусу. Він живе звичайним щасливим життям, багато працює, подорожує та має чимало хобі. Дмитро, як ніхто інший, знає на власному досвіді, з якими реакціями медичних робітників та інших фахівців іноді доводиться стикатися людині, яка живе з ВІЛ. Наразі Дмитро Шерембей – голова координаційної ради БО «100% ЖИТТЯ» (Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»).

 

Віктор Третьяков


Лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук, БО «100% ЖИТТЯ»

Має досвід роботи з людьми, які живуть з ВІЛ, вже понад 17 років, що поєднує як стаціонарне ведення, так й амбулаторні кейси (профільне консультування). Незважаючи на специфіку, Віктор любить свою роботу і людей, які звертаються до нього: він допомагає своїм пацієнтам приймати те, що трапилося, та надихає дивитись на подальше життя з позитивом (тим паче, що давно існують ліки, які дають змогу ВІЛ-позитивним людям жити звичайним життям).

 

Юлія Мельник

Консультант із соціальних питань

Юлія щодня має справу з людьми, які живуть з ВІЛ, і бачила дуже багато чужого горя, сліз, відчаю, тому поставила собі за мету надихати на якісне життя кожного свого підопічного. Юлія вважає, що правильна, адекватна інформація щодо захворювання, його впливу на життя й здоров’я людини, а також щодо ліків є запорукою ефективної адаптації ВІЛ-позитивної людини до свого статусу та повернення її до нормального життя.

Захід розрахований на лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс