linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Психосоціальний супровід осіб з опіоїдною залежністю PHC


2 бали

Запис на курс завершено

Про цей курс

Численні дослідження з лікування опіоїдної залежності підтверджують кращу результативність лікування, якщо воно супроводжується відповідною психосоціальною допомогою та залученням до програм зменшення шкоди. Курс надає інформацію про основні цілі, завдання та принципи соціального супроводу. Дає слухачам практичні інструменти психосоціальної підтримки наркозалежних пацієнтів.

Навчальний курс розроблено Благодійною організацією «Український інститут політики громадського здоров’я» в рамках суб-гранту з МБФ «Альянс громадського здоров’я» у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (СDС). СDC не бере на себе жодної відповідальності за контент, представлений у цьому навчальному курсі. Інформація, матеріали та викладені позиції в цьому навчальному курсі ні в якому разі не відображують офіційну позицію або політики Центрів контролю та профілактики захворювань США або уряду США.

This educational course has been developed by Ukrainian Institute on Public Health Policy in terms of sub-award with ICF “Alliance for Public Health” in cooperation with Center for Public Health of MOH of Ukraine with support of U.S President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) in collaboration with U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC). CDC assumes no responsibility for the factual accuracy of the content presented in educational course. The information, materials, opinions expressed in the program are strictly their own and in no way meant to represent the official position or policies of CDC or US Government.

Для кого цей курс

Цей курс буде корисним соціальним працівникам та психологам, а також медичним працівникам.

Викладачі

Course Staff Image #1

Карачевський Андрій Борисович

Лікар-психіатр, нарколог, кандидат медичних наук. Досвід лікарської практики у галузі наркології понад 20 років. Доцент кафедри дитячої, соціальної і судової психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. У 1999 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Психопатологічні прояви, типологія та прогноз перебігу опійного абстинентного синдрому, його терапія з використанням плазмаферезу». Проходив численні стажування та навчальні курсив Україні та за кордоном, зокрема: у 1996 році пройшов курс навчання “The Chemical Dependancy Intervention Course”, у 1997 – навчання за програмою “Modern Treatment Methods for Alcoholism and Substance Abuse”, у 2001 році брав участь у “Training Program for Drag and Alcohol Treatment Professionals”. У 2002 році проходив стажування у США, в результаті якого отримав сертифікат успішного проходження 40 годин навчальної та тренінгової програми стажування з 17 по 21 червня 2002 року - Sundown M Ranch; сертифікат учасника “Merril Skott Symposium on Alcogolism” (Yakima, Washington) і отримав 15 годин навчання - Sundown M Foundation; також одержав сертифікат успішного проходження 520 годин інтенсивного навчання і тренінгу навичок консультування - First Light Partners (Eugene, Oregon), сертифікат кваліфікованого тренера в сфері 12-кроковий терапії та Сімейної лікувальної програми - First Light Partners (Eugene, Oregon), а також сертифікат про успішне проходження 3-х місячного стажування від SABIT. Є віце-президентом "Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії " та керівником Центру психічного здоров'я і травматерапіі "Інтеграція".

Course Staff Image #1

Немаш Лілія Ігорівна

Аспірантка кафедри психології та соціальної роботи ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Співавтор розробки керівництва щодо надання інтегрованої допомоги пацієнтам медикаментозного підтримувального лікування. Тренер у тренінгах «Забезпечення якості та стійкості інтегрованих послуг для пацієнтів замісної підтримувальної терапії», які проводив МБФ «Альянс громадського здоров’я», Київ, 2016 р. Має тривалий досвід роботи у психотерапевтичній практиці.

Course Staff Image #1

Пархоменко Вєлта Ігорівна

Тренерка, координаторка напрямку соціальної роботи ГО "Клуб "Еней". Координаторка організаційного розвитку ВБО "Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю". Членкиня "Євразійської мережі людей, які вживають наркотики". Сертифікована тренерка національного рівня з соціальної тематики. Заступниця голови правління "Жіночої міжнародної мережі зменшення школи". Випускниця міжнародної Академії зменшення шкоди. Випускниця КГУ ім. Бориса Грінченка за спеціальністю практична психологія.

Поширені запитання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум доступні в будь-який час.


Захід розрахований на лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753)

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік