linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Розробка, впровадження та підтримка функціонування системи менеджменту якості лабораторій відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності PHC


6 балів

 

Онлайн-курс «Розробка, впровадження та підтримка функціонування системи менеджменту якості лабораторій відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності»

Курс допоможе отримати знання та практичні навички щодо розробки, впровадження та підтримки функціонування системи менеджменту якості лабораторії відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015. 

Завдяки нашим експертам, слухачі матимуть змогу отримати поглибленні теоритичні знання та засвоїти практичні навчки у сфері імплементації вимог стандарту «ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності» у лабораторіях, при застосуванні новітніх інструментів та принципів управління якістю. 

Концепція курсу базується на Національному керівництві з впровадження системи менеджменту якості в медичних лабораторіях згідно з ДСТУ ISO 15189:2015, що  надає базу для формування досвіду щодо постійного поліпшення якості лабораторних робіт.

Лектори курсу:

Юлія Бельчак – міжнародний аудитор з систем менеджменту якості, тренер. 

Олена Бєлофастова – міжнародний аудитор з систем менеджменту якості, тренер.

Для кого цей курс?

Курс розрахований на підвищення кваліфікації керівників та працівників медичних лабораторій України,  що планують, або вже пройшли акредитацію в НААУ відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 15189:2015.

Курс безкоштовний?
Курс є повністю безкоштовним.

Курс створено в рамках проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), що впроваджується Державною установою “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”».

Захід розрахований на лікарські спеціальності «Бактеріологія», «Вірусологія», «Генетика лабораторна», «Загальна гігієна», «Імунологія», «Клінічна біохімія», «Клінічна лабораторна діагностика», «Лабораторна імунологія», «Мікробіологія і вірусологія», «Організація і управління охороною здоров’я», «Паразитологія», «Радіаційна гігієна» відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Картка заходу

Зареєструватися на курс