Розробка, впровадження та підтримка функціонування системи менеджменту якості лабораторій відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності
PHC
Онлайн-курс «Розробка, впровадження та підтримка функціонування системи менеджменту якості лабораторій відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності»
Курс допоможе отримати знання та практичні навички щодо розробки, впровадження та підтримки функціонування системи менеджменту якості лабораторії відповідно до вимог стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015.
Завдяки нашим експертам, слухачі матимуть змогу отримати поглибленні теоритичні знання та засвоїти практичні навчки у сфері імплементації вимог стандарту «ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності» у лабораторіях, при застосуванні новітніх інструментів та принципів управління якістю.
Концепція курсу базується на Національному керівництві з впровадження системи менеджменту якості в медичних лабораторіях згідно з ДСТУ ISO 15189:2015, що надає базу для формування досвіду щодо постійного поліпшення якості лабораторних робіт.
Лектори курсу:
Юлія Бельчак – міжнародний аудитор з систем менеджменту якості, тренер.
Олена Бєлофастова – міжнародний аудитор з систем менеджменту якості, тренер.
Для кого цей курс?
Курс розрахований на підвищення кваліфікації керівників та працівників медичних лабораторій України, що планують, або вже пройшли акредитацію в НААУ відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 15189:2015.
Курс безкоштовний? Курс створено в рамках проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), що впроваджується Державною установою “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”». Захід розрахований на працівників сфери охорони здоров'я, включених до розділу “Професіонали”: Лікар-бактеріолог, Лікар-вірусолог, Лікар-генетик лабораторний, Лікар із загальної гігієни, Лікар-імунолог, Лікар з клінічної біохімії, Лікар з клінічної лабораторної діагностики, Лікар з лабораторної імунології, Лікар-мікробіолог, Лікар-вірусолог, Лікар-паразитолог, Лікар з радіаційної гігієни, Бактеріолог, Біохімік, Вірусолог, Генетик, Ентомолог, Імунолог, Цитоморфолог, Мікробіолог, Паразитолог, Заступник начальника головного управління, управління (самостійного відділу, служби) охорони здоров'я місцевої державної адміністрації, Генеральний директор (директор) / начальник (завідувач) закладу охорони здоров'я, Начальник головного управління, управління (самостійного відділу, служби) охорони здоров'я місцевої державної адміністрації, "Фахівці": Лаборант з бактеріології, Лаборант з імунології, Лаборант клініко-діагностичної лабораторії, Лаборант санітарно-гігієнічної лабораторії, Лаборант (фармація), Лаборант судово-медичної лабораторії, Лаборант з патологоанатомічних досліджень, Лаборант (медицина), Фельдшер-лаборант Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (випуск 78 “Охорона здоров’я”), затвердженого наказом МОЗ від 29 березня 2002 р. № 117.
Курс є повністю безкоштовним.