linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Діагностика та лікування депресії у пацієнтів підтримувальної терапії агоністами опіоїдів PHC


3 бали

Численні дослідження свідчать про велику частоту коморбідних, в тому числі й інших психічних, розладів у залежних від психоактивних речовин. Психічні розлади не тільки погіршують якість життя пацієнтів, але й зменшують прихильність до лікування та ускладнюють перебіг самої залежності. 

Серед психічних розладів, згідно з досліджень, найчастіше зустрічається поєднання залежності з депресіями. Лікування депресивної симптоматики забезпечує кращу результативність лікування, особливо якщо воно входить в комплекс інтегрованої допомоги та супроводжується відповідною психосоціальною підтримкою. 

У цьому курсі ви знайдете інформацію про про депресивні розлади, скринінг, діагностику та диференційну діагностику депресій, психосоціальні та фармакологічні інтервенції при депресіях. 

 

Для кого цей курс 

Курс буде в першу чергу цікавим лікарям-наркологам, фтизіатрам, інфекціоністам, лікарям загальної практики — сімейної медицини, також іншим лікарям та медичним працівникам,  соціальним працівникам та психологам. 

Онлайн-курс розроблено Міжнародним Благодійним Фондом «Альянс громадського здоров’я» в співпраці з Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю і профілактики захворювань США (СDС). СDC не бере на себе жодної відповідальності за правдивість фактів, представлених у цих матеріалах. Зміст матеріалів, викладені позиції, результати та висновки належать суто авторам цих матеріалів та ні в якому разі не відображують офіційну позицію або політики Центрів контролю та профілактики захворювань США або уряду США.  

This online course has been developed by International Charitable Foundation “Alliance for Public Health” in cooperation with Public Health Center of MOH of Ukraine with support of U.S President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) in collaboration with U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC). CDC assumes no responsibility for the factual accuracy of the materials presented. The content of materials, opinions expressed, findings and conclusions reported by the authors of materials are strictly their own and in no way meant to represent the official position or policies of CDC or US Government. 


Захід розрахований на лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753)

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс