linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Молекулярно-генетичні методи діагностики (GeneXpert) PHC


8 годин

Цей курс призначено для отримання практичних знань з організації роботи на системі GeneXpert.

GeneXpert — автоматичний система для молекулярної діагностики, робота на якому здійснюється з використанням одноразового картриджа повністю ізольованого від навколишнього середовища, що дозволяє знизити ризик ризик контамінації та використовувати прилад у звичайних приміщеннях без організації повномасштабної ПЛР-лабораторії.


Цільова група: лабораторні фахівці мікробіологічних, вірусологічних та клінічних лабораторій. 

Лектор курсу:

Володимир Скрипов
фахівець з сервісної та методичної підтримки GeneXpert в Україні

У курсі ми розглянемо:

  • загальний огляд системи GeneXpert; 
  • лінійку Xpert Virology з тестами для діагностики вірусних гепатитів та ВІЛ-1;
  • тести для діагностики туберкульозу;
  • тести для діагностики SARS-CoV-2; 
  • основні правила обслуговування системи GeneXpert.

Курс складається з відео- та текстових лекцій та тестувань, які допоможуть вам закріпити матеріал. Також ми зібрали для вас пакет додаткових матеріалів до кожного модулю з відео і презентаціями від виробника системи, які стануть вам у нагоді при роботі. Зауважте, що додаткові матеріали можуть бути англійською та російською мовами. 


Курс безкоштовний?
Курс є повністю безкоштовним.

Зверніть увагу!
Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 8 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

Курс створено в рамках проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), що впроваджується Державною установою “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”».

Зареєструватися на курс