linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Молекулярно-генетичні методи діагностики (GeneXpert) PHC


4 бали

Цей курс призначено для отримання практичних знань з організації роботи на системі GeneXpert.

GeneXpert — автоматичний система для молекулярної діагностики, робота на якому здійснюється з використанням одноразового картриджа повністю ізольованого від навколишнього середовища, що дозволяє знизити ризик ризик контамінації та використовувати прилад у звичайних приміщеннях без організації повномасштабної ПЛР-лабораторії.


Цільова група: Курс буде в першу чергу цікавим для лабораторних фахівців мікробіологічних, вірусологічних та клінічних лабораторій. 

Лектор курсу:

Володимир Скрипов
фахівець з сервісної та методичної підтримки GeneXpert в Україні

У курсі ми розглянемо:

  • загальний огляд системи GeneXpert; 
  • лінійку Xpert Virology з тестами для діагностики вірусних гепатитів та ВІЛ-1;
  • тести для діагностики туберкульозу;
  • тести для діагностики SARS-CoV-2; 
  • основні правила обслуговування системи GeneXpert.

Курс складається з відео- та текстових лекцій та тестувань, які допоможуть вам закріпити матеріал. Також ми зібрали для вас пакет додаткових матеріалів до кожного модулю з відео і презентаціями від виробника системи, які стануть вам у нагоді при роботі. Зауважте, що додаткові матеріали можуть бути англійською та російською мовами. 


Курс безкоштовний?
Курс є повністю безкоштовним.

Курс створено в рамках проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), що впроваджується Державною установою “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”».

Захід розрахований на лікарські спеціальності «Бактеріологія», «Вірусологія», «Генетика лабораторна», «Імунологія», «Клінічна біохімія», «Клінічна лабораторна діагностика», «Лабораторна імунологія», «Мікробіологія і вірусологія» відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Картка заходу

Зареєструватися на курс