linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Моніторинг впливу змін клімату на громадське здоров'я PHC


Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 878-р затверджено План заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року.

Мета курсу – покращити знання щодо впливу змін клімату на громадське здоров’я. Він розроблений для фахівців, які активно беруть участь в процесі управління та ухвалення рішень, пов'язаних із програмами охорони здоров’я, безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Після закінчення курсу учасники зможуть:

- Описати, як зміна клімату може вплинути на здоров'я людини та наслідки цього впливу;

- Визначити заходи готовності інфраструктури системи охорони здоров'я до зміни клімату

- Кваліфіковано використовувати епідеміологічні методи для аналізу

- Спиратися у своїй практиці на політики щодо адаптації та пом'якшення наслідків та управління ризиками, спричиненими зміною клімату, ухвалювати управлінські рішення щодо управління наслідками надзвичайних ситуацій, у тому числі спричинених зміною клімату

- Використовувати бази даних та інформаційні платформи для формування доказової бази при ухваленні управлінських рішень, формуванні політик та інтервенцій

- Складати регіональні плани дій з моніторингу впливу зміни клімату на здоров’я населення.

Лектори курсу:

Антоніна Загроцька, начальник Сектору сертифікації персоналу Центру громадського здоров’я МОЗ України, фахівець з профілактики травматизму, планування та управління надзвичайними ситуаціями.

Тарас Остапчук, завідувач відідлом організації лабораторної роботи Центру громадського здоров’я МОЗ України

Марина Шевченко, доцент Школи охорони здоров‘я Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор медичних наук.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Матеріали, завдання, відео та тести курсу доступні в будь-який час.

Сертифікація

Після успішного завершення курсу надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 10 навчальних годин. (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

Зареєструватися на курс