linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Здоров'я підлітків PHC


20 балів

Дистанційний навчальний курс «Здоров’я підлітків» присвячений різним аспектам підліткового здоров’я. Завершивши навчання на ньому ви будете здатні:

  • Надати характеристики підліткового віку та визначити роль епідеміологічних даних у розумінні здоров'я підлітків
  • Описати ключові риси медичних сервісів, дружніх до молоді
  • Кваліфіковано проводити консультації підліткам та комунікувати із ними
  • Провадити свою діяльність відповідно до Законодавства України та нормативно-правових актів
  • Дотримуватися етичних принципів при наданні допомоги
  • Кваліфіковано надавати допомогу при різних поширених медичних проблемах підліткового віку, а також консультувати підлітків з питань сексуального та репродуктивного здоров’я, здорового харчування та інших аспектів здорового способу життя


Курс було розроблено у 2020 за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторів і не обов’язково відображає офіційну позицію ЮНІСЕФ.

Захід розрахований на лікарські спеціальності «Дитяча гінекологія», «Дитяча дерматовенерологія», «Дитяча ортопедія і травматологія», «Дитяча психіатрія», «Дитяча ревматологія», «Загальна практика - сімейна медицина», «Організація і управління охороною здоров’я», «Педіатрія», «Дитяча офтальмологія», «Дитяча неврологія», «Дитяча кардіоревматологія», «Гігієна дітей та підлітків», «Дитяча ендокринологія» відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс