linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Основи біоінформатики PHC


Про цей курс

Онлайн-курс «Основи біоінформатики» надає інформацію, важливу для розуміння основних методів біоінформатики, і сприяє вирішенню біологічних завдань. У ньому коротко розглянуто кілька важливих аспектів біоінформатики: - аналіз послідовностей ДНК і білків у загальнодоступних базах даних - вирівнювання послідовностей для порівняння - побудова філогенетичних дерев

Цей онлайн-курс знайомить учасників із обчислювальними методами аналізу геномних послідовностей та повних геномів. Він включає в себе теоретичну частину і практичні приклади, що дозволяють учасникам отримати досвід використання різних біоінформатичних ресурсів, у тому числі програм, інструментів та алгоритмів. Важливою частиною цього курсу є знайомство з відповідними ресурсами і базами даних відкритого доступу.

Викладач курсу

Матеріали цього курсу були розроблені міжнародним науковим експертом доктором Інною Дубчак (Національна лабораторія імені Лоуренса Берклі) в рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні за підтримки Агентства із зменшення загрози Міністерства оборони США.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Матеріали, завдання, форум доступні в будь-який час.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 8 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

Зареєструватися на курс