linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Управління біоризиками в лабораторії PHC


Про цей курс

Це повноцінний курс з біобезпеки, який охоплює всі основні теми, якими повинен володіти кожен фахівець, який працює у лабораторії медико-біологічного профілю. У ньому також висвітлюються питання навчання з управління біоризиками для тих, хто хоче поділитися своїми знаннями з іншими співробітниками, використовуючи онлайн-матеріали курсу. Усі учасники, які пройдуть онлайн-курс успішно, матимуть достатньо знань, щоб скласти іспит з управління біоризиками Міжнародної федерації асоціацій з біобезпеки (IFBA).

Викладач курсу

Матеріали даного курсу розроблені міжнародним науковим експертом доктором Робертом Хекертом в рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Д-р Хекерт надає консультації та проводить тренінги з біобезпеки по всьому світу. Він лікар ветеринарної медицини з докторським ступенем з вірусології, який має більш ніж 30-річний досвід роботи в галузі охорони здоров'я тварин в умовах різних рівнів біоізоляції.

Д-р Хекерт є визнаним у світі експертом в галузі біобезпеки і має великий досвід навчання співробітників лабораторій безпечним операційним процедурам, створенню програм управління біобезпекою, розробці лабораторних керівництв, здійсненню нагляду та проведенню перевірок. Протягом багатьох років він проводить навчання для Американської асоціації з біологічної безпеки. Він отримав ступінь бакалавра у сільському господарстві в Університеті Британської Колумбії в 1980 році, ступінь доктора ветеринарної медицини в Університеті Саскачевану в 1984 році, ступінь доктора філософії у галузі превентивної медицини та епідеміології в Університеті штату Огайо в 1990 році.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 80 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

Зареєструватися на курс