linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Опортуністичні інфекції, супутні стани та захворювання PHC


Про цей курс

В Україні спостерігається друга за величиною епідемія ВІЛ-інфекції серед країн Східної Європи та Центральної Азії. На долю України припадає 25% смертей від СНІДу від оціночної кількості смертей від СНІДу, розрахованої для країн Східної Європи та Центральної Азії. Сучасний стан розвитку епідемії ВІЛ-інфекції в Україні характеризується високою активністю прихованого компоненту епідемічного процесу, котрий формується за рахунок недіагностованих хворих на ВІЛ-інфекцію. Велика частина хворих виявляється на пізніх стадіях ВІЛ-інфекції з наявністю тяжких СНІД-індикаторних уражень. Відповідно, розширення кількості лікарів, які мають знання і компетентності для діагностики і лікування опортуністичних інфекцій і СНІД-індикаторних уражень у хворих на ВІЛ-інфекцію є дуже актуальним в рамках національної потреби з посилення кадрового потенціалу системи медичної допомоги і супроводу ЛЖВ в Україні.

Дистанційний курс "Опортуністичні інфекції, супутні стани та захворювання" розроблений з метою удосконалення і поліпшення знань та навичок з питань діагностики і лікування опортуністичних інфекцій, СНІД-індикаторних уражень і супутніх захворювань у хворих на ВІЛ-інфекцію відповідно до національних протоколів та міжнародних стандартів.

Зверніть увагу! Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування 5 балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).

Для кого цей курс

Цей курс орієнтований на такі категорії слухачів: лікарі-інфекціоністи, лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі-фтизіатри, лікарі-терапевти установ охорони здоров'я всіх рівнів медичної допомоги, які надають допомогу пацієнтам з ВІЛ-інфекцією в амбулаторних і стаціонарних умовах.

Викладач

Course Staff Image #1

Живиця Дмитро Георгійович

Доктор медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб, завідувач кафедри інфекційних хвороб ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», керівник клініки КУ «Запорізький обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» ЗОР. Більше 10 років проводить для лікарів тренінги і цикли тематичного удосконалення з проблем ВІЛ-інфекції і опортуністичних інфекцій. У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат медичних наук: «Клінічні, реографічні та морфологічні зіставлення при хронічних вірусних гепатитах». У 2015 році захистив дисертація на здобуття наукового ступеня доктор медичних наук: «ВІЛ-інфекція: предиктори прогресування, підвищення ефективності високоактивної антиретровірусної терапії і віддалений прогноз захворювання». Живиця Д.Г. є автором 120 наукових робіт, в тому числі 3 деклараційних патентів на корисну модель, методичних рекомендацій, навчального посібника «ВІЛ-інфекція».

Поширені запитання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум доступні в будь-який час.

Зареєструватися на курс