linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Імунопрофілактика інфекційних хвороб: як стати профі PHC


8 балів

Про цей курс

Онлайн курс «Імунопрофілактика інфекційних хвороб: як стати профі» спільно реалізовуються Громадською Спілкою «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей» (УАПС) за підтримки EaP Civil Society, Україно-швейцарським проєктом «Розвиток медичної освіти», Медичною мережею «Добробут», Академією Сімейної Медицини України та Центром громадського здоров’я МОЗ України. 

Курс впроваджується в рамках реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2022 року, затвердженої Кабінетом Міністрів України у 2019 році. Одним із шляхів реалізації Стратегії є забезпечення суспільства в цілому та органів охорони здоров’я, зокрема, науково обґрунтованою, сучасною, достовірною інформацією про значущість і користь імунопрофілактики, у тому числі щодо ризиків, пов’язаних з інфекційними хворобами, порівняно з ризиками імунопрофілактики; застосування різноманітних традиційних і нових засобів поширення інформації про імунопрофілактику.

Завдяки нашим експертам, слухачі матимуть змогу отримати актуальну інформацію щодо аспектів організації та проведення імунопрофілактики як в державних так і приватних закладах охорони здоров’я, аспектів вакцинації окремих груп населення, окремих інфекцій, вагання щодо вакцинації, практичні поради щодо комунікації та пошуку доказової інформації, а також можливості інтервенції на рівні громади.

Концепція курсу розроблено членами ГС «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей» на основі чинної нормативно-правової бази, актуальних теоретичних та практичних рекомендацій та власному досвіді впровадження кращих практик.

Цільова аудиторія

Курс орієнтовано на медичних працівників первинної та вторинної ланки медичної допомоги, менеджерів закладів охорони здоров’я. Окремі теми також орієнтовані на загальну аудиторію та будуть цікаві як медичним працівникам, так і пацієнтам.

Зверніть увагу!

Курс створено в рамках соціальних ініціатив партнерів. Всі партнери та спікери курсу задекларували відсутність конфлікту інтересів, а матеріали курсу не містять реклами.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

Захід розрахований на лікарські спеціальності «Лікарі-педіатри», «Лікарі загальної практики-сімейної медицини», «Терапевти», «Інфекційні хвороби» ,«Імунологія» відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Картка заходу за 2022 рік

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс