linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Основи екстракції нуклеїнових кислот і полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) PHC


Про цей курс

Базовий навчальний онлайн-курс «Основи екстракції нуклеїнових кислот і полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)» включає в себе основні теоретичні поняття і загальні лабораторні молекулярно-біологічні методи, необхідні при застосуванні ПЛР для діагностики інфекційних захворювань і біомоніторингу. Даний навчальний курс ознайомить слухачів з основними принципами екстракції ДНК та РНК, а також з класичною і кількісною ПЛР. Після проходження цього онлайн-курсу учасники повинні мати уявлення про основні принципи, знати основні етапи та елементи екстракції ДНК/РНК і ПЛР, а також мати базові знання щодо аналізу та інтерпретації результатів ПЛР.

Цей базовий курс призначений для фахівців або зацікавлених осіб в галузях медицини, ветеринарії, безпеки харчових продуктів, біології та суміжних галузях з невеликим або повністю відсутнім досвідом роботи в лабораторіях молекулярно-біологічного профілю або для тих, хто хоче оновити набуті раніше знання і досвід. Даний навчальний онлайн-курс доступний для всіх зареєстрованих користувачів системи дистанційного навчання (LMS), які підписалися на нього. Тим не менш, щоб отримати максимальну користь від даного курсу, рекомендується мати базові знання з біології та лабораторної діагностики.

Матеріали даного курсу розроблені міжнародним експертом, вірусологом, доктором Крістіаном Ланге (компанія Метабіота, США), в рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Цільова аудиторія:

Фахівці або зацікавлені особи в галузях медицини, ветеринарії, безпеки харчових продуктів, біології та суміжних галузях. Щоб отримати максимальну користь від даного курсу, слухачам рекомендується володіти базовими знаннями з біології та лабораторної діагностики.

Мета:

Метою даного навчального онлайн-курсу є ознайомлення слухачів з основними принципами екстракції ДНК/РНК, а також з класичною та кількісною ПЛР. Після проходження цього онлайн-курсу учасники повинні мати уявлення про основні принципи, знати основні етапи та елементи екстракції ДНК/РНК і ПЛР, а також мати базові знання щодо аналізу та інтерпретації результатів ПЛР.

Викладач курсу

Матеріали даного курсу розроблені міжнародним експертом, вірусологом, доктором Крістіаном Ланге (компанія Метабіота, США), в рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Доктор Крістіан Ланге вивчав ветеринарну медицину і має ступінь доктора філософії з мікробіології, а також займається науковими дослідженнями, біомоніторингом і проєктами з нарощування потенціалу на міжнародному рівні. Він має більше десяти років практичного досвіду роботи в лабораторіях молекулярно-біологічного профілю, викладає та є наставником для молодших наукових співробітників і лаборантів.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Матеріали, завдання, форум доступні в будь-який час. Очікувана тривалість навчання для даного онлайн-курсу становить від трьох до шести годин, у будь-який зручний час і у комфортному індивідуальному темпі.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 8 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс