linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Повернення під медичний нагляд пацієнтів з ВІЛ, що пропустили плановий візит PHC


Про цей курс

Кваліфіковане відстеження та ведення пацієнтів, що пропустили візит або отримання АРТ, дозволить медичним працівникам повернути пацієнта під медичний нагляд, відслідкувати отримання ним АРТ та задокументувати його перебування на обліку у іншому закладі.

Робота із ВІЛ-позитивними пацієнтами, що пропустили візит, робить можливим визначення та фіксацію кількості пацієнтів, які взагалі не перебувають під медичним наглядом та не отримують лікування, які не спостерігаються у закладі і, як наслідок,- не проходять планових обстежень та взагалі не знають нічого про стан свого здоров’я. Також це дозволяє визначити кількість пацієнтів, які взагалі недоступні для відстеження через відсутність контактної інформації та померлих.

Викладач курсу

Кулинич Людмила Іванівна — соціальний працівник амбулаторно-поліклінічного відділення Полтавського обласного центру СНІДу

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Матеріали, завдання, форум доступні в будь-який час.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 8 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс