linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Правила зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах PHC


Про цей курс

Цей курс присвячений організації зберігання лікарських засобів у лікувально-профілактичних заходах.

Це практичний посібник, який слід використовувати медичним працівникам, які беруть участь в організації інтенсивної терапії під час спалахів вірусу грипу (сезонного), вірусу пташиного грипу (H5N1, H7N9), MERS-CoV, nCoV або інших респіраторних вірусних епідемій.

Після проходження курсу ви будете знати вимоги до зберігання лікарських засобів, а отже – зможете кваліфіковано забезпечити зберігання ЛЗ відповідно до фармакологічних груп, терміну придатності, температурних режимів та джерел фінансування.

У курсі розглядаються загальні вимоги до приміщень та обладнання, способи дотримання температурного режиму та відносної вологості.

Крім того, ви ознайомитесь із процесом проведення вхідного контролю якості та обов’язками уповноваженої особи та відповідними нормативними документами, що регламентують зберігання лікарських засобів.

Викладач курсу

Оксана Свирид — Головний фахівець з закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення Центру громадського здоров'я МОЗ України

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Матеріали, завдання, форум доступні в будь-який час.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 8 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс