linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Імунопрофілактика інфекційних хвороб PHC


Про цей курс

Профілактичний напрямок – це один з ключових пріоритетів у боротьбі з інфекційними хворобами. І роль імунопрофілактики для нього є беззаперечною. Це підтверджується ліквідацією натуральної віспи, відсутністю випадків паралітичного поліомієліту у Західній півкулі, значним успіхом у елімінації кору та синдрому вродженої краснухи. Доцільність вакцинації було доведено епідемією дифтерії, що виникла під час катастрофічного зниження охоплення щепленнями проти цієї інфекції.

Імунопрофілактика – галузь медицини, що швидко розвивається та посилює консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін у боротьбі з інфекційними хворобами. Модернізація вакцин, створення нових вакцин, зміна підходів та схем імунопрофілактики потребують постійного навчання лікаря.

Курс допоможе вдосконалити теоретичні знання і практичні навички з питань імунопрофілактики інфекційних хвороб, забезпечить злагоджений та системний підхід до оптимізації заходів вакцинопрофілактики.

Курс розроблено кандидатом медичних наук, доцентом кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика Федором Лапієм.

Для кого курс

Курс розрахований на підвищення кваліфікації лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, терапевтів та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти сфери охорони здоров’я.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Матеріали, завдання, форум доступні в будь-який час.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 16 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс