linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Інформаційна Система моніторингу та оцінки програми Профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини PHC


Реєстрація на цей курс тільки по запрошенню

Про цей курс

Дистанційний курс присвячений набуттю навичок роботи з інформаційною системою моніторингу та оцінки програми профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини. Навчальна програма містить загальні відомості про Систему ППМД, ведення електронних карток пацієнток та дітей, формування облікових форм та звітностей з ППМД, методів оперативного користування даними.

Основними цілями Системи ППМД є: - автоматизація процесу обліку та звітності статистичних даних; - своєчасне отримання інформації на різних організаційних рівнях – національному, регіональному, місцевому та забезпечення повноти, достовірності інформації; - зменшення кількості помилок та уникнення дублювання обліку ВІЛ-позитивних вагітних та дітей, народжених ВІЛ-інфікованими жінками.

Для кого курс

Медичні працівники та уповноважені особи, які є авторизованими користувачами Системи ППМД

Замовник навчальної програми

Дитячий Фонд Організації Об’єднаних Націй «ЮНІСЕФ».

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

Зверніть увагу!

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування 3 балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).