linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Діагностика туберкульозу за допомогою тестів TB LAM PHC


Про цей курс

БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» у співпраці з ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України" у 2018-2020 рр у рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби з туберкульозом та малярією «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» вперше в Україні впроваджено інноваційний метод діагностики туберкульозу у ВІЛ-позитивних осіб з використанням тесту визначення ліпоарабінманану в сечі (далі - LF-LAM тест) згідно з рекомендаціями ВООЗ». Використання LF-LAM тесту спрямоване на покращення виявлення туберкульозу серед ВІЛ-позитивних пацієнтів з вираженою імуносупресією, тяжкими проявами хвороби, у важких діагностичних випадках. Перевагою LF- LAM тесту є швидке отримання результату та простота у використанні.

Програма курсу:

Модуль 1. Клінічні прояви туберкульозу на тлі тяжкої імуносупресії

Модуль 2. Надійність різних методів діагностики у хворих зі СНІДом

Модуль 3. Методика TB LAM

Модуль 4. Алгоритм діагностики туберкульозу у ВІЛ-позитивних з тяжким перебігом захворювання або низьким рівнем CD4

Куратор курсу: кандидат медичних наук, доцент кафедри фтизіатрії НМУ імені О.О.Богомольця, лікарь-фтизіатр вищої категорії - Марія Долінська.

Для кого курс

Для фахівців системи охорони здоров'я, соціальних працівників.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум доступні в будь-який час.

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 2 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Зареєструватися на курс