linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Індексне тестування на ВІЛ PHC


Про цей курс

Згідно з новими глобальними цілями Fast Track «90–90–90», перший показник «90» – 90% людей, які живуть з ВІЛ, знають про свій позитивний ВІЛ‐статус – є відправною точкою для досягнення другого «90» – початку АРТ та виконання третього «90» – зниження до невизначуваного рівня вірусного навантаження серед осіб, які отримують лікування.

Довгостроковими цілями 2030 року є «95–95–95» та припинення глобальної епідемії ВІЛ‐ інфекції.

Індексне тестування – добровільний процес, коли консультанти або працівники охорони здоров'я запитують індексних клієнтів про перелік усіх їхніх сексуальних та ін'єкційних партнерів, а також біологічних дітей. Воно відіграє значну роль у своєчасному виявленні та залученні ЛЖВ до лікування, а також у ефективному використанні ресурсів. Якщо індексний клієнт погоджується, для кожного з перерахованих партнерів і дітей забезпечується зв'язок з ними, повідомлення про ризик інфікування ВІЛ та запрошення для отримання послуг тестування на ВІЛ. Дистанційний курс присвячений основним принципам та підходам, а також практичному застосуванню індексного тестування для виявлення ВІЛ-позитивних осіб.

Викладач

Course Staff Image #1

Недужко Олександр

Заступник головного лікаря зі стратегічного розвитку та міжнародної діяльності, КНП "Одеський обласний центр соціально значущих хвороб" ООР"; науковий співробітник, БО "Український інститут політики громадського здоров'я".

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум доступні в будь-який час.

Зареєструватися на курс