linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Кризове консультування для осіб, які мають залежність від психоактивних речовин PHC


6 годин

Зверніть увагу: наразі курси на платформі дистанційного навчання проходять реєстрацію у системі БПР на 2024 рік. Про можливість використати сертифікати як підставу для нарахування балів БПР ми повідомимо додатково.

Цей курс розроблено для широкого кола фахівців, які надають психосоціальну підтримку людям із залежністю в процесі лікування та реабілітації, а саме психологів, соціальних працівників, консультантів з залежності та інших зацікавлених спеціалістів.

Після опанування матеріалів курсу ви дізнаєтесь про: 

  • роль консультанта та принципи під час кризового втручання;
  • рекомендації щодо кризового втручання;
  • фактори ризику вчинення та запобіганню самогубству;
  • стратегії менеджменту суіїцидальних ризиків;
  • правила побудови стратегії комунікації з агресивними клієнтами та план дій у формуванні фізичної безпеки консультанта;
  • запобігання професійному вигоранню. 

Цей курс є частиною більшої програми «Інтервенції з психосоціальної підтримки для осіб, які мають залежність від психоактивних речовин», яка складається з 4-х курсів: 

  1. Основи консультування людей з проблемами внаслідок вживання ПАР; 
  2. Основи мотиваційного інтерв’ю; 
  3. Основи кризового консультування; 
  4. Вступ у КПТ залежності.


Кожен з цих курсів можна пройти окремо і отримати відповідний сертифікат.

Викладачі

Course Staff Image #1

Галина Науменко

к.м.н., медичний психолог, психотерапевт, тренерка та супервізорка ВООЗ з програм mhGAP та “Самодопомога Плюс”, викладачка кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії НМУ імемі Богомольця

Course Staff Image #1

Юлія Ячнік

лікар-психолог, тренерка та супервізорка проєкту ITTC з програм лікування залежності та супутніх розладів, тренерка з програми профілактики залежності EUPC, тренерка та супервізорка ВООЗ з програми mhGAP, фахівець Інституту психіатрії КНУ імені Тараса ШевченкаЗахід розрахований на всіх працівників сфери охорони здоров'я, включених до розділів “Керівники” (у разі наявності освіти у галузі знань 22 “Охорона здоров’я”), “Професіонали” та “Фахівці” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (випуск 78 “Охорона здоров’я”), затвердженого наказом МОЗ від 29 березня 2002 р. № 117. 

Зареєструватися на курс