linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Доконтактна профілактика (ДКП) для людей, що вживають наркотики ін'єкційно PHC


12 балів

Цей курс спрямований на поглиблення знань та формування компетенцій щодо надання  послуг доконтактної профілактики ВІЛ (ДКП ВІЛ), з акцентом на наданні послуг людям, які вживають наркотики (ЛВН).

Оскільки ДКП ВІЛ  є одним із методів профілактики ВІЛ і найкраще використовується в поєднанні з іншими методами, курс надає огляд доказової бази щодо профілактики ВІЛ та зосереджує увагу на особливостях надання послуг людям із ризикованою поведінкою щодо інфікування ВІЛ. Навчальний матеріал пропонує також модуль, присвячений огляду психоактивних речовин та наркосцени в Україні, огляд форматів надання послуг ДКП для ЛВІН, а також сесії із комунікації та консультування ЛВІН на різних етапах участі в програмі ДКП.

Цільова аудиторія

Цей курс спрямований на медичних працівників, а також на інші групи фахівців, які беруть участь у наданні послуг ДКП ВІЛ.

 

Зміст  курсу

Цей асинхронний навчальний онлайн-курс складається з чотирьох модулів. Більш детальний опис кожного модуля ви знайдете у плані навчального курсу.

Модуль  1: Вступ до ДКП

Модуль 2: Клінічні аспекти

Модуль 3: Вживання психоактивних речовин (наркотиків)

Модуль 4: ДКП для ЛВІН: комунікаційні стратегії та консультування

Міжнародний центр освіти та підготовки з питань охорони здоров’я (I-TECH) Університету штату Вашингтон висловлює подяку:

  • доктору Ребеці Меткалфе (Rebecca Metcalfe), міжнародній клінічній радниці I-TECH,
  • Наталії Тюлєнєвій, психологині, радниці I-TECH із консультування з питань ВІЛ-інфекції
  • Леоніду Власенку, наркологу, експерту з психоактивних речовин
  • Анні Коваль, головній спеціалістці з питань управління та протидії ВІЛ-інфекції, ДП «Центр громадського здоров'я МОЗ України»
  • команді програми електронного навчання факультету глобального здоров’я (eDGH), Університету штату Вашингтон під керівництвом Алекса МакГі (Alex McGee), керуючого директора, та Леслі Уолл (Leslie Wall), старшої розробниці  електронних тренінгів,

за дизайн та розробку курсу.

Курс розроблено в рамках проєкту «Посилення спроможності адміністративного та клінічного потенціалу служби ВІЛ/СНІД в Україні», який виконується Міжнародним центром освіти і підготовки з питань охорони здоров’я (I-TECH) Університету штату Вашингтон, завдяки підтримці в межах Надзвичайного плану Президента США для допомоги в боротьбі з ВІЛ/СНІДом (PEPFAR), наданій Адміністрацією з ресурсів та послуг у сфері охорони здоров’я (HRSA) Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб США (HHS), у тісній співпраці з Центрами з контролю та профілактики захворювань США (CDC) в Україні. Подані в цьому курсі інформація та висновки належать авторам та не повинні тлумачитися як такі, що є офіційною позицією чи політикою або чимось, що схвалюється HRSA, HHS, CDC чи урядом США

Захід розрахований на лікарські спеціальності: Загальна практика - сімейна медицина, Інфекційні хвороби, Терапія, Фтизіатрія, Наркологія, Медична психологія, Психіатрія, Психотерапія відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Картка заходу

Зареєструватися на курс