Пандемія COVID-19. Роль релігійних лідерів у збереженні життя
PHCПандемія COVID-19. Роль релігійних лідерів у збереженні життя
Цей курс присвячено COVID-19, його профілактиці та ролі релігійних лідерів у захисті здоров’я парафіян.
Церкви, навіть у воєнний час, часто залишаються відкритими для вірян. Проте не варто забувати про заходи безпеки, особливо тепер, коли кожна область в Україні є незахищеною від прямих бомбардувань ворога та небезпек від пандемії.
У цьому курсі ви детально дізнаєтесь не тільки про те, що таке вірус COVID-19 і як від нього захиститися, а також отримуєте рекомендації, як ефективно комунікувати цю інформацію для інших.
Курс розрахований на священнослужителів Православної Церкви України та Української Греко-Католицької Церкви, керівників різних ланок релігійних організацій та конфесій, а також усіх охочих дізнатися більше про тему курсу.
Звертаємо вашу увагу, що успішне проходження курсу не передбачає отримання балів БПР.
Пандемія COVID-19 не відступила, саме тому ми маємо робити усе можливе, щоб як можна більше людей вакцинуватися та протидіяли шкідливій дезінформації.
Лектори курсу:
Євстратій (Зоря)
архієрей Православної церкви України, митрополит Білоцерківський, речник Священного синоду, заступник голови Управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ.
отець Віталій Воєца
медичний капелан, Голова Комісії Душпастирства Охорони Здоров'я Київської Архиєпархії УГКЦ
Ірина Кисляк
Лікар-епідеміолог ДУ «Центр громадського здоров‘я МОЗ України»
Ліна Толстова
Лікар-епідеміолог ДУ «Центр громадського здоров‘я МОЗ України»
Ірина Яницька
Головний фахівець антимікробної резистентності та інфекційного контролю ДУ «Центр громадського здоров‘я МОЗ України»
Ганна Яцюк
Фахівець з імунізації ДУ «Центр громадського здоров‘я МОЗ України»
Михайло Омельян
протоієрей Православної Церкви України
Тетяна Думенко
к.мед.н, навчально-науковий центр - Український тренінговий центр Національного медичного університету імені О.О.Богомольця
Курс розроблено в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики» за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC) Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення США (DHHS).