linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Полювання на діабет PHC


4 бали

Інформаційна кампанія «Мисливці за діабетом» Центру громадського здоров’я України та Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» підвищує обізнаність українців про цукровий діабет 2 типу і мотивує їх регулярно перевіряти свій рівень глюкози в крові. Також вона допомагає сімейним лікарям, медсестрам та медбратам більше знати про це захворювання, виявляти його вчасно, більш ефективно його лікувати та попереджувати.

В рамках кампанії «Мисливці за діабетом» створено онлайн-курс «Полювання на діабет» для сімейних лікарів, фельдшерів, медсестер та медбратів .

Консультант курсу –  Любов Костянтинівна Соколова, лікар-ендокринолог вищої категорії, доктор медичних наук.

Курс присвячений наступним темам:

  • Вчасне виявлення цукрового діабету 2 типу;
  • Ефективне лікування ЦД2;
  • Раннє виявлення і лікування ускладнень ЦД2;
  • Зміна способу життя (консультування щодо здорового харчування та фізичної активності, відмови від куріння і вживання алкоголю);
  • Психічне здоров’я і ЦД2;
  • Проведення практичних вимірювань та аналізів у пацієнтів з високим ризиком / вже виявленим ЦД2.

Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» («Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні») спрямований на  зменшення тягаря хвороб та запобігання передчасній смертності від неінфекційних захворювань. Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Він реалізується на національному, регіональному рівнях (у Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Рівненській та Херсонській областях) та на рівні громад.

Захід розрахований на лікарські спеціальності Загальна практика - сімейна медицина, Терапія, Ендокринологія відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

 

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс