linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Ведення пацієнтів з туберкульозом на амбулаторному етапі лікування для лікарів первинної медико-санітарної допомоги PHC


10 балів

Питання протидії захворюванню на ТБ в Україні є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку. Недовиявлені особи із захворюванням на ТБ вірогідно продовжуватимуть поширювати ТБ інфекцію у громадах, що підсилюватиме епідемічні ризики. Усі надавачі медичних послуг повинні гарантувати, що всім особам, які були в осередковому або близькому контакті з людьми, які хворіють на активний ТБ та ТБ з бактеріовиділенням здійснюватиметься обстеження, спостереження та лікування.

Учасники курсу дізнаються про ефективність та безпеку медичних втручань, фармакотерапії, про оновлені аспекти контролю за ТБ інфекцією, що ґрунтуються на сучасних міжнародних підходах та особливості впровадження національних стандартів медичної допомоги за ТБ.

Цей курс зосереджено на веденні пацієнтів з туберкульозом на амбулаторному етапі лікування. Курс допоможе лікарям первинної медико-санітарної допомоги  краще зрозуміти особливості антимікобактеріальної терапії, а також надасть загальне уявлення щодо захворювання на туберкульоз. 

Теми, які розглянуто в курсі:

  1. Етіологія, патогенез, епідеміологія туберкульозу
  2. Інфекційний контроль
  3. Класифікація туберкульозу
  4. Лікування туберкульозу
  5. Моніторинг лікування туберкульозу та активний моніторинг безпеки АМБП 
  6. Організація амбулаторного лікування туберкульозу
  7. Організація роботи з контактними
  8. Стигма і дискримінація
  9. Програма медичних гарантій

Сертифікат

Сертифікат буде доступний для учасників, які наберуть принаймні 80% від загальної кількості балів в усіх тестових завданнях.

  

Захід розрахований на лікарські спеціальності: “Загальна практика - сімейна медицина”, “Терапія”, “Педіатрія”, “Епідеміологія” відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 09 вересня 2022 року № 1640). 

Картка заходу за 2023 рік

Зареєструватися на курс